M&M System Logo
Okablowanie, Serwery Instalator Sieci Teleinformatycznych. Analiza, weryfikacja i certyfikacja okablowania

Sieci komputerowe

 

Dysponujemy niezbędnymi urządzeniami pomiarowymi do certyfikacji sieci (IDEAL LANTEK II 1000MHz) wymagane do uzyskania dwudziestoletniej gwaracji niezawodnośći. Posiadamy również miernik do kwalifikacji połączeń (FLUKE IQCabel).

 

 

Sieci komputerowe

 

Obecnie do naszych zasobów sprzętowych dołączył nowy miernik JDSU Certifier40 jest najnowocześniejszym i najszybszym obecnie testerem na rynku do certyfikacji okablowania. Oznaczony certyfikatem ETL. Tester JDSU Certifier40G jest zatwierdzony do certyfikacji przez wielu globalnych producentów okablowania

 

 

 

Inne uslugi

 

Oferujemy szeroki wachlarz zintegrowanych usług, wdrażamy oraz serwisujemy instalacje sieci komputerowych, naszą domeną jest wysoka jakość wykonanych usług, niezbędny sprzęt do cerytfikacji i pomiarów zatwierdzony przez wielu globalnych producentów okabowalnia, jak i niezbędne doświadczenie zebrane przez lata, jesteśmy cerytfikowanym instalatorem takich producentów jak BTR, Leoni, AMP Netconnect, CobiNet, R&M, Fibrain. posiadamy mocno rozbudwaną i wyposażoną w profesjonalny sprzęt grupę instalatorską.

 

Wykonujemy instalacje sieci przewodowych (cat. 5. 6. 7), bezprzewodowych (Wi-Fi) bazując na urządzeniach renomowanych firm MikroTik czy Ubiquiti Network, jak również sieci światłowodowych.

 

Dysponujemy również zwyżkami nożycowymi !

 

 

kom : (0) 533 341 300

biuro@sieci.rzeszow.pl